• Slider
    Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE
RAKAPOL Sp. z o.o.

61-601 Poznań,
ul. Naramowicka 264 A

Tel/fax: 61 825 70 41
Tel/fax: 61 822 78 85

Marketing: 61 825 09 41
E-mail: rakapol@rakapol.pl

NIP: 778-00-22-899
KRS: 0000097891

Sąd Rejonowy w Poznaniu
XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał Zakładowy 50 000zł.

Formularz kontakowy

PREZES ZARZĄDU

Michał Kasprowicz

e-mail: michal.kasprowicz@rakapol.pl

VICEPREZES ZARZĄDU

Ewa Ratajczak

e-mail: ewa.ratajczak@rakapol.pl

PEŁNOMOCNIK DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Magdalena Piotrowska

tel: 604 55 25 20
e-mail: magda.piotrowska@rakapol.pl

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Beata Komorowska

tel: 603 05 62 33
e-mail: beata.komorowska@rakapol.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Agnieszka Jankowska

tel: 600 708 548
e-mail: agnieszka.jankowska@rakapol.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Magdalena Piotrowska

tel: 604 55 25 20
e-mail: magda.piotrowska@rakapol.pl

DZIAŁ MARKETINGU SPEC. DS. PRZETARGÓW IOFERTOWANIA

Włodzimierz Glama

e-mail: wlodzimierz.glama@rakapol.pl

SPECJALISTA DS. TECHNICZNO – HANDLOWYCH

Marcin Kasprowicz

tel: 510 365 465
e-mail: marcin.kasprowicz@rakapol.pl

KIEROWNIK SKLEPU FIRMOWEGO INSTALACJE WEWNĘTRZNE

Piotr Brzeszczyński

tel: 663 094 167
e-mail: piotr.brzeszczynski@rakapol.pl

SPEC. DS. SPRZEDAŻY

Maria Chilomer

tel: 601 82 89 44
e-mail: maria.chilomer@rakapol.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Zuzanna Komorowska

tel: 61 8227 885
e-mail: zuzanna.komorowska@rakapol.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Małgorzata Jankowiak

e-mail: rakapol@rakapol.pl

KIEROWNIK MAGAZYNU

Grzegorz Święch

e-mail: rakapol@rakapol.pl

KIEROWCA - MAGAZYNIER

Andrzej Bociański

tel: 601 99 68 36

KIEROWCA - MAGAZYNIER

Jacek Grobelny

Jak dojechać do nas